„KONCERT NADZIEI”– CHADEK GOSPEL CHOIR-27.01.2015R.

 

 

   Kontynuując działania rozpoczęte konferencją „Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro” Samorząd Uczniowski Gimnazjum w Woli Uhruskiej podjął kolejne działania i zorganizował pełen pozytywnych wraĹźeń koncert w wykonaniu Chadek Gospel Choir dla wszystkich mieszkańców Gminy Wola Uhruska w nowej hali widowiskowo – sportowej

   Wielkie zaangaĹźowanie w przygotowanie tego przedsięwzięcia wykazali szczególnie Uczniowie klasy IIa i IIb. Przygotowali i rozwiesili w całej gminie około 400 plakatów zapraszających na koncert. Wykonali 500 zakładek do książek – pamiątek z koncertu. Scenografia, dekoracje to równieĹź ich dzieło.

   Koncert okazał się wielkim sukcesem, a świadczą o tym miłe, ciepłe słowa i widownia licząca około 500 osób. Dyrygent i członkowie zespołu Chadek Gospel Choir byli zachwyceni wyjątkową atmosferą stworzoną przez publiczność i ciepłym przyjęciem organizatorów.

 

 Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc i wielkie zaufanie Panu Wójtowi Janowi Łukasikowi, Radzie Gminy Wola Uhruska, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Woli Uhruskiej Panu Mirosławowi Koniecznemu, Radzie Rodziców gimnazjum.

   Bardzo dziękujemy Redakcji Nowego Tygodnia za patronat medialny, a Pani Gabrieli Jankowskiej za fotograficzną relacje z koncertu.

   Za przyjazną atmosferę i wsparcie dziękujemy Wszystkim Nauczycielom naszej Szkoły.

     Wszystko, co było związane z kulisami koncertu udało się dzięki pomocy Pani Katarzyny Kędzierawskiej, Pani Marioli Polak, Pani Anny Barczuk i Pana Tadeusza Szymczaka – bardzo dziękujemy.

   Za zapanowanie nad stroną techniczną serdecznie dziękujemy wszystkim Pracownikom GOSiR w Woli Uhruskiej.

 

 

 

Pięknie dziękujemy zespołowi Chadek Gospel Choir za dostarczenie nam tylu pięknych wraĹźeń i Wszystkim, którzy okazali nam zaufanie przyjmując nasze zaproszenie na koncert.

 

                

Samorząd Uczniowski Gimnazjum im. Jana Pawła II w Woli Uhruskiej

z opiekunami Dorotą Mikulską i Teresą Osieleniec

   

  

 

Dodano: 2015-01-31 11:17:33 Ostatnia edycja: 2015-02-09 10:41:00 Dodał: Marzena Antoniuk