Dnia 26 stycznia 2015 roku odbył się BAL KARNAWAŁOWY zorganizowany dla uczniów klas 0-III naszej szkoły przez opiekunów Małego Samorządu Uczniowskiego.  Był to dzień niezwykły, wyczekiwany od wielu tygodni. Sala balowa, którą stała się sala gimnastyczna pełna róĹźnobarwnych balonów, serpentyn i świateł zapraszała do wspólnej zabawy. Kolorowe stroje, maski oraz taneczna muzyka tworzyły radosną atmosferę. Rodzicom i dzieciom nie zabrakło wyobraĹşni w przygotowaniu fantastycznych przebrań. Wśród chłopców pojawili się piraci, policjanci, marynarze, Ĺźołnierze, rycerze, kowboje, wilkołaki, mumie a nawet czarnoskóry muzyk oraz Spider-Man, muszkieter i duszek. Dziewczynki natomiast przebrały się za księżniczki, biedronki, pszczółki, motylki, cyganki, czarodziejki, piosenkarki.

Przy dĹşwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami i koleĹźankami, a takĹźe potańczyć  wspólnie z rodzicami i nauczycielami.
Rozrywkę uczestnikom balu zapewnił TAKI WODZIREJ, który nikomu nie pozwolił się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatorów. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców.  Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i moĹźna było dalej się bawić.

Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

 

 

Dodano: 2015-01-26 20:55:20 Ostatnia edycja: 2015-01-28 16:22:29 Dodał: Marzena Antoniuk