W Szkole Podstawowej w Woli Uhruskiej zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych.

   Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. 

   Dnia 22 stycznia w grupie 0 a odbyła się ta wspaniała impreza. Na wstępie Pani Wicedyrektor Jolanta Szachałaj, która na tę uroczystość została zaproszona przez dzieci, przywitała wszystkich gości  ciepłymi słowami. ZłoĹźyła serdeczne Ĺźyczenia wszystkim babciom i dziadkom. 

  W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz z wychowawczynią  Panią Basią Zalewską przygotowały piękny program artystyczny pt." Koncert Ĺźyczeń". Dzieci  w formie wierszy i piosenek złoĹźyły dziadkom  i babciom Ĺźyczenia, . Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

  Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Dodano: 2015-01-22 18:26:51 Ostatnia edycja: 2015-01-22 18:45:58 Dodał: Marzena Antoniuk