26 listopada 2018 roku odbyło się podsumowanie konkursów organizowanych z okazji stulecia odzyskania niepodległości.

Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w projekcie edukacyjnym ,, Legendy Polskie” z okazji                100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W ramach projektu  odbył się Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej.

Laureatami konkursu zostali:                                                                                                                                  Zuzanna Dubij-                      kl. II a                                                                                              Martyna Chamelczuk-           kl. II a                                                                                              Hubert Borysiuk-                   kl. II a                                                                                     Martyna Skobodzińska-         kl. III                                                                                                     Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:                                                                                 Kategoria I- klasa pierwsza
Kacper Antoniszewski-          II miejsce 
Jakub Semeniuk-                    II miejsce
Mikołaj Szpyrka-                    III miejsce                                                                                       Kategoria II- klasy drugie 
Kacper Zalewski kl. II a-       wyróżnienie|
Grzegorz Młynarski kl. II a-  wyróżnienie 
Jakub Wrześniewski kl. II b- wyróżnienie                                                                                           Kategoria III- klasa trzecia
Inga Antoniszewska-             III miejsce 
Weronika Pakuła-                   wyróżnienie

Uczniowie wzięli również udział w konkursie plastycznym ,, Legendy polskie” w którym wykonywali prace plastyczną do wybranej legendy.

Laureatami konkursu plastycznego zostali:

Mikołaj Szpyrka kl. I

Oliwier Bogacki kl. II a

Martyna Chamelczuk kl. IIa

Mateusz Dąbrowski kl. II a

Zuzanna Dubij  kl. II a

Janusz Kędzierawski kl. II a

Jakub Wrześniewski kl. II b

Mateusz Misiura kl. III

Martyna Skobodzińska kl. III

Weronika Pakuła kl. III

Martyna Wach kl. III

Wyróżnienia otrzymali:

Hubert Borysiuk kl. II a

Magdalena Kruk kl. II a

Wiktor Dąbrowski kl. IIa

Grzegorz Młynarski kl. II a

Kacper Zalewski kl. II a

Zofia Boraczuk kl. II b

Szymon Barczuk kl. II b

Piotr Rafalski kl. IIb

Inga Antoniszewska kl. III

Filip Wach kl. III

Eliza Skulska kl. III

Emilia Oniszko kl. III

Weronika Mazurek kl. III

Oliwia Chomontowska kl. III

Jan Łubkowski kl. III

Maja Szymczak kl. III

Julia Wiśniewska kl. III

Wiktoria Zalewska kl. III

W klasach starszych odbył się konkurs plastyczny ,, Moja Ojczyzna” z okazji 100-lecia  niepodległości.

Laureatami zostali:

I miejsce - Zofia Zalewska  kl. VI

II miejsce – Artur Nowosad  kl. IV

III miejsce Rozalia Szpyrka   kl. IV

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

                                                                                                       Organizatorzy

                                                                            Z. Konieczna,  I. Krzyżanowska, W. Hołomiej

 

 

 

 

Dodano: 2018-11-26 00:00:00 Dodał: Marzena Antoniuk